Služby

Hodinový manžel Praha - Domácí kutilové JIRKA & JIRKA - nabídka služeb

Montážní práce v domácnostech, kancelářích, obchodech...

Hodinový manžel Praha provede drobné opravy, montáž doplňků do kuchyní, koupelen a toalet, zavěšení obrazů, polic, poliček, konzolí, zrcadel a věšáků, výměna žárovek, montáž, výměna zámků dveří, vložky, klik a kování. Zapojení elektrospotřebičů jako jsou myčky, pračky atd .

Vrtání otvorů, kotvení

Vrtání otvorů do zdi, panelů a obkladů.

Montáže nábytku 

provádíme montáže a kompletace nábytkových prvků a sestav mnoha dodavatelů. Demontáže nábytku při stěhování, montáže zahradního nábytku, stavebnic zahradních domků altánů a pergol.

Instalatérské práce

Montáže a výměna vodovodních baterií, montáž kuchyňských dřezů, umyvadel, WC, sprchových koutů, přetěsnění a opravy silikonů sprchových vaniček, van a dřezů či kuchyňských linek, drobné opravy WC ap.. Práce většího rozsahu zajišťuje Hodinový manžel po dohodě s Vámi odbornou instalatérskou firmou. 

Stavební práce

Drobné stavební opravy v interiérech, oprava štuků, sádrování, zazdívání, oprava dlažeb, obkladů a odpadlých obkladaček, oprava prasklin a děr ve stěnách, malování v interiérech, lakování ap.. Kompletní rekonstrukce bytů, koupelen atd.

Elektro

Drobné opravy např.: výměny rozbitých vypínačů a zásuvek, žárovek, zářivek a světel, výměny přívodních šňůr pro elektrospotřebiče. Práce většího rozsahu zajišťujehodinový manžel Praha po dohodě s Vámi odbornou firmou ELEKTRO.

Mytí oken 

Hodinový manžel provádí mytí oken, balkonových skel apod.

Zahrada

Hodinový manžel provádí sekání trávy, zástřih živého plotu, práce s motorovou pilou, pařezovou frézou a štěpkovačem, kácení menších stromů, vyřezání náletových dřevin, natírání plotů, zahradních domků, montáže pergol, zahradních domků, altánů a přístřešků, drobné tesařské práce, opravy, atd.  

Kurýrní služby a přeprava zboží

Nabízíme přepravu Vašich zásilek a menšího zboží do 2 m délky ( pračky, myčky, sporáky, menší nábytek, dětské kočárky ap.)

Kontajnerovou dopravu

Vyklízení prostor (sklepy, půdy, kůlny, .atd.) Vyvezení kontajnerem.

Služby pro seniory

Hodinový manžel Praha provede opravy v domácnostech. zajistí obstarání nákupů a pochůzek. Mytí oken a další služby, dle Vašeho přání. Péče o vozidlo ( mytí, výměna pneumatik apod. ). 

Péče o vůz

Hodinový manžel Praha odveze Váš vůz do myčky, vyluxuje, dotankuje, naleští, zajistí výměnu pneumatik, odvoz vozu do servisu na  STK apod. Drobné opravy a úpravy.

Umíme i uvařit u Vás doma!

Kontaktní informace

JIRKA & JIRKA
Nad Královskou oborou 31
Praha 7
17000
Česká republika
IČ:
02103818
DIČ